To jestem ja!

on 26 wrzesień, 2017

Choć za oknem deszczowa i senna pogoda, niebo zasnute ciemnymi chmurami, w grupie dzieci 5- letnich gości radość, dobry nastrój i zapał do pracy i zabawy. Właśnie w taki dzień 5-latki ochoczo zabrały się do wykonania pracy plastyczno – technicznej nt. ,, To jestem ja”. Przy użyciu różnorodnych materiałów wyklejały i ozdabiały postaci, pamiętając o wszystkich szczegółach. Po skończeniu  z entuzjazmem przyjrzały się efektom swojej  pracy jak również innych kolegów , i tak oto cała gromada sylwet zagościła na wystawce prac plastycznych.                                                                                                                                                  Aby ostatecznie odgonić  malutkie smutki dzieci dały się porwać dźwiękom wesołej muzyki, przy której mogły swobodnie pląsać i improwizować z wykorzystaniem kolorowych wstążek. Wszędzie zrobiło się miło, ciepło, radośnie i  kolorowo…

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Pozostałe Wydarzenia 2017/2018