wycieczka 4 i 5-4-latków do sklepu zielarskiego

 

Dzieci z grupy 4 i 5-4-latków odwiedziły sklep zielarsko – medyczny „Herba”. Dzięki tej wycieczce dowiedziały się, jakie produkty można kupić w sklepie zielarskim np. herbaty, soki owocowe , miody, naturalne przyprawy i oczywiście zioła. Wiedza ta przyda się przedszkolakom w trakcie realizacji kolejnych zadań w ramach projektu edukacyjnego o tematyce przyrodniczo- ekologicznej- zdrowotnej : Ziół fabryka , czyli w krainie Zielonego Smyka w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Zduńskiej Woli” .Działanie dofinansowane  przez  WFOŚiGW w Łodzi. Przedszkolaki dowiedziały się dlaczego warto pić herbaty ziołowe oraz tego, że żelki i cukierki kupione w sklepie zielarskim są zdrowe, mają mało cukru i zawierają witaminy i składniki naturalne. Zdrowe smakołyki bardzo dzieciom smakowały!

More in this category: « Kolęda w przedszkolu nr 4

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.