Dzień Babci i Dziadka grupa pani Krzysi i pani Ani

 

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechu, wzruszeń, łez, radości. W dniu 25 stycznia 2016 roku w grupie 4- latków odbyła się wspaniała uroczystość. Na początku uroczystości panie wychowawczynie przywitały gości i złożyły życzenia, następnie dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Oprócz montażu słowno- muzycznego zaproszeni goście obejrzeli pokaz taneczny swoich wnuków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role a babcie i dziadkowe ze wzruszeniem odbierali czułe słowa i gesty kierowane do nich od wnucząt. Na koniec uroczystości dzieci zaprosili swoich dziadków do tańca, następnie obdarowali gości przygotowanymi własnoręcznie upominkami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.