Dzień Babci i Dziadka grupa pani Gosi i pani Iwony

 

Dzień Babci i Dziadka był okazją do tego, aby rozwijać i wzmacniać więź emocjonalną z najbliższymi członkami rodziny, uczyć  okazywania  szacunku  osobom starszym, stwarzać możliwość sprawiania im radości a także do wspólnej wesołej zabawy. 21 stycznia grupa dzieci 3-4 letnich zaprezentowała swoim babciom i dziadkom część artystyczną, w której mogła również wykazać się swoimi umiejętnościami recytatorskimi oraz wokalnymi. Przedszkolaki złożyły swoim bliskim życzenia i wręczyły wykonane przez siebie prezenty. W dalszej części zaprosili do wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych oraz tańców. Na zakończenie imprezy odbył się poczęstunek.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.