Filmowe przygody

 

Atmosferą kina warto zarażać już od najmłodszych lat. Seanse filmowe dla przedszkolaków to okazja nie tylko do tego, by spotkać na ekranie ciekawych bohaterów. W kinie można się przecież uczyć, a przede wszystkim dobrze bawić. Cykl prezentuje najbardziej interesujące krótkometrażowe i długometrażowe filmy przeznaczone dla najmłodszych. Różnorodność form, technik i kolorów, nieskomplikowane historie zaprezentowane w filmach pozwalają dzieciom nie tylko na świetną zabawę, lecz także są pretekstem do rozmowy i udziału w warsztatach plastycznych. Wyświetlanym co miesiąc filmom towarzyszą krótkie pogadanki dotyczące tematu spotkania, animowane gry i zabawy w grupach. Cykl Filmowe przygody skierowany jest do widzów najmłodszych, a w związku z tym najbardziej wymagających. Daje dzieciom możliwość poznania najpiękniejszych filmów z różnych zakątków świata, które poruszają uniwersalne tematy. Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w projekcjach realizowanych w ramach cykli tematycznych dostosowanych dla dzieci od 4 do 6 lat.

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.