Gwiazdkowe Spotkanie

„Zatrzymajcie się na chwilę w gonitwie codziennych spraw,

uciszcie Wasze myśli, jeśli uda Wam się wsłuchać w ciszę swej duszy..."

W tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia dzieci z naszego przedszkola wraz z wychowawcami zaprosiły swoich bliskich na przygotowane spotkania choinkowe, jasełka. Przedszkolaki wykazały ogromny profesjonalizm oraz chęć sprawienia przyjemności zaproszonym gościom grą aktorską, tańcem, śpiewem i graniem na instrumentach perkusyjnych. Wszystkim przybyłym udzielił się nastrój Świąt Bożego Narodzenia i z niejednych oczu popłynęła łezka wzruszenia, radości, podziwu... głównie za sprawą naszych kochanych małych aktorów. Uwieńczeniem sukcesu były wielkie brawa widowni oraz podziękowania  pani dyrektor, za wkład pracy włożony w przygotowanie programów artystycznych. Uroczystości zostały uwieńczone spotkaniem z Mikołajem, który wręczył dzieciom prezenty oraz słodkim poczęstunkiem.

• moderator

dziękujemy za zainteresowanie, zdjęcia 3 latków zostały załączone. Zapraszamy do obejrzenia.

moderator poniedziałek, 04 luty 2013 18:31
  • Leon