XX RAJD EKOLOGICZNY PTTK

     7 grudnia 2012 r. około 1.200 dzieci i młodzieży uczestniczyło w Wieloetapowym Rajdzie Ekologicznym, jaki został zorganizowany przez PTTK w Zduńskiej Woli. Program rajdu realizowano przez cały rok. Rozpoczęto wiosną od jej powitania, następnie była wycieczka do Izby Regionalnej    w Wojsławicach. Kolejnymi akcjami było Sprzątanie Świata i Święto Drzewa. Ostatnim etapem był konkurs plastyczny. Tematem rajdu brzmiał: ,,Środowisko ponad wszystko". Podsumowanie zorganizowano w hufcu ZHP. Najpierw dzieci prezentowały przedstawienia o tematyce ekologicznej. Wystąpiły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 3, nr 4 i nr 5 oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i 9. Odbyła się również wystawa prac plastycznych, a najlepszych autorów nagrodzono. 

 

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Aktualne Komentarze