Pokaz czarów

Dnia  26. września nasze przedszkolaki uczestniczyły w teatrzyku pt. „Czarodziejskie igraszki”. Nie był to zwykły teatrzyk. W tym przedstawieniu zagrały również nasze przedszkolaki oraz nauczyciele.

A wszystko zaczęło się od jednego czarodzieja, który bardzo chciał nauczyć wszystkich czarować, i tak zapraszał na scenę chętne dzieci, i nie tylko dzieci. Panie nauczycielki również miały okazję towarzyszyć czarodziejowi i pomagać mu w czarowaniu.

Czarowanie przyniosło dzieciom wiele radości, każdy chętnie stawał na scenie, aby choć na chwilę stać się magikiem.

To był teatrzyk pełen magii i, i z pewnością dzieci chętnie spotkałyby się z czarodziejem, aby jeszcze raz wystąpić w tym przedstawieniu i nauczyć się nowej sztuczki magicznej.