Pozdrawiamy i dziękujemy

 

Składamy podziękowania wszystkim Rodzicom i Dzieciom za wzięcie udziału w zbiórce karmy dla psów i kotów w ramach akcji „Październik Miesiącem Dobroci dla Zwierząt”

                                         Dziękujemy za zaangażowanie 

Serdecznie dziękujemy Panu Łukaszowi Drzewieckiemu i Strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej za przybliżenie akcji "Ratujemy i Uczymy ratować"

 Dziękujemy Pani Małgorzacie Kuźmińskiej  i fitness club family center za zorganizowanie zajęć dla przedszkolaków

Pragniemy serdecznie podziękować Panu Marcinowi Bruzikowi, tacie Zosi, za wspaniały baner, którym powitaliśmy przedszkolaków "Zaczarowanej Krainy"

Dziękujemy Pani Agnieszce Kazimierczak- Chudy, mamie Tymona,  za podarowanie zabawek, które zadowoliły dzieci z kilku grup "Zaczarowanej Krainy"

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom za pomoc, życzliwe i empatyczne zaangażowanie w akcję „Wyprawka szkolna”  w ramach pomocy podopiecznym z Domu Dziecka im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wojsławicach.

 Za każdy dar serca ogromnie dziękujemy!

 

Dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz przedszkolakom, którzy wzięli udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie kulinarnym pod nazwą :.  „Zioła jemy i zdrowo rośniemy” w ramach realizacji projektu edukacyjnego „ Ziół fabryka, czyli w krainie Zielonego Smyka w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Zduńskiej Woli”. Gratulujemy kreatywności kulinarnej, którą wykorzystaliście w przygotowaniu zdrowych potraw z ziołami!

Dziękujemy panu Sebastianowi Kołodziejkowi, oraz Tomaszowi Juszczakowi za fachową pomoc oraz wsparcie przy zakupie sprzętu audio-wizualnego potrzebnego do realizacji Projektu Edukacyjnego ,,Ziół fabryka, czyli w krainie Zielonego Smyka w Publicznym Przedszkolu nr 4

                                                                           w  Zduńskiej Woli".

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, przyjaciołom i sympatykom  PP nr 4 "Zaczarowana Kraina" za wzięcie udziału w głosowaniu i oddanie na nas głosu w plebiscycie  na najfajniejsze przedszkole w powiecie zduńskowolskim. Każdy oddany Państwa głos wiele dla nas znaczy.

Dziękujemy pracownikom sklepu Carrefour za zorganizowanie dla przedszkolaków atrakcji, konkursów oraz upominków z okazji Dnia Dziecka

Składamy  podziękowania dla Pani Joasi, mamy Frania, za zaproszenie do sklepu Carrefour

Dziękujemy Babci Amelki, która opowiedziała przedszkolakom o zastosowaniu ziół oraz soków i herbatek owocowych w codziennym dbaniu o zdrowie.

Dziękujemy Panu Dariuszowi Skała, tacie Matyldy, za naprawę drzwi wejściowych.

Dziękujemy st. asp. Krzysztofowi Juszczakowi oraz st. asp. Jackowi Malinowskiemu  z Komendy Powiatowej Policji za wygłoszenie dla przedszkolaków prelekcji pod hasłem "Bezpieczne ferie"

Serdeczne podziękowania dla Pana Sebastiana Kołodziejek za  nagrania dokumentujące występy oraz przedstawienia przedszkolaków

Dziękujemy Mamie Nadii, Stasia i Lilci za upieczenie pysznych ciast na uroczystość dnia Babci i Dziadka

Podziękowania dla Pana Krzysztofa Tomaszewskiego za pomoc i wsparcie przy administrowaniu strony internetowej przedszkola

Dziękujemy Pani Małgorzacie Marcinkowskiej firma BOMAZ za stałe przekazywanie słodyczy na uroczystości okolicznościowe

Bardzo serdecznie i świątecznie dziękujemy Zarządowi Rady Rodziców za zakupienie i przygotowanie paczek świątecznych oraz wszystkim Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie świątecznych uroczystości.

Podziękowania dla Pana Jacka Szewczyka firma PRODOM P.H.U.P za wsparcie, elementy dekoracji do przedstawień oraz karmniki dla ptaków.

DZIĘKUJEMY!

Składamy serdeczne podziękowania  pani Agnieszce Kazimierczak - Chudy za uszycie strojów dla dzieci występujących w Jasełkach

Dziękujemy Panu Radosławowi Rogalskiemu - Prezesowi MABUDO Sp. z o.o.  za przekazanie farb do pomalowania betonowego płotu wokół przedszkola.

Składamy serdeczne podziękowania za aktywne włączanie się w życie przedszkola,współpracę podczas przygotowań pikniku integracyjnego "Witajcie w Zaczarowanej Krainie".

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc przy organizacji pikniku, wsparcie rzeczowe i finansowe oraz wspólną zabawę.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy wystąpili w przedstawieniu

„Królewna Śnieżka” 

Dziękujemy absolwentom przedszkola uczęszczającym do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia za udział w koncercie z okazji „Dnia Matki".

Serdeczne podziękowania dla Pana Tomasza Siemienkowicza, dyrektora

I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego za udostępnienie sali gimnastycznej na galę roku jubileuszowego naszego przedszkola

   Serdecznie dziękujemy wszystkim     rodzicom za udział w zbieraniu makulatury, plastikowych nakrętek z butelek  oraz baterii. Dziękujemy!

 

Serdeczne podziękowania dla Pana Sebastiana Kołodziejka za pomoc przy organizacji bicia Rekordu  Guinnessa i nagranie materiału filmowego  z tego wydarzenia

Dziękujemy Panu Radosławowi  Linka za zorganizowanie autokaru na wyjazd do lasu

Cała społeczność przedszkolna dziękuje Pani Joannie Szczypiorowskiej i Panu Radosławowi Linka za zaangażowanie w sprawie zorganizowania kamizelek odblaskowych, dzięki którym nasze przedszkolaki są bezpieczne w trakcie wycieczek i spacerów. DZIĘKUJEMY!

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANA MIROSŁAWA KUBIAKA FILATI spółka jawna ZA SFINANSOWANIE KAMIZELEK ODBLASKOWYCH DLA DZIECIAKÓW Z NASZEGO PRZEDSZKOLA.

DZIECI I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA SERDECZNIE DZIĘKUJĄ PANU PIOTROWI KUBIAKOWI ZA ZAANGAŻOWANIE I POMOC W ZORGANIZOWANIU KAMIZELEK ODBLASKOWYCH.

DZIĘKUJEMY PANU HENRYKOWI WALUDA - DYREKTOROWI WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO W SIERADZU ZA PODAROWANIE KAMIZELEK ODBLASKOWYCH DLA NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW.

  

Serdecznie dziękujemy Pani Rogowskiej za wsparcie finansowe, dzięki któremu zakupiliśmy stroje i rekwizyty taneczne dla dzieci z naszego przedszkola. DZIĘKUJEMY!

DZIĘKUJEMY JERZEMU KASZUBIE Z SIERADZKIEGO CENTRUM KULTURY ZA OPROWADZENIE PRZEDSZKOLAKÓW  PO TEATRZE MIEJSKIM  W SIERADZU I POPROWADZENIE WARSZTATÓW TEATRALNYCH. 

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANA MARIUSZA OWCZARKA ORAZ ZESPOŁU MUZYCZNEGO  "CONTRACT" ZA ZAPEWNIENIE OPRAWY MUZYCZNEJ W TRAKCIE BALU KARNAWAŁOWEGO I ŚWIETNĄ WSPÓLNĄ ZABAWĘ! DZIĘKUJEMY!

Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych wychowanków za przygotowanie  w ramach "Akademii Rodzica" spektaklu dla dzieci - "Jasełka - rodzice dzieciom"

  Dzieci z grupy 3-latków, nauczyciele i pracownicy przedszkola

Dziękujemy Centrum Stomatologicznemu w Zduńskiej Woli ul. Getta Żydowskiego 3 za przeprowadzenie przeglądu stomatologicznego na terenie naszego przedszkola. 

DZIĘKUJEMY PAŃSTWOWEJ POWIATOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ZDUŃSKIEJ WOLI ZA ZORGANIZOWANIE BARDZO CIEKAWYCH WYCIECZEK DO KOMENDY NA ZAPIERAJĄCE DECH POKAZY UMIEJĘTNOŚCI RATOWNICZYCH. 

Wszystkim rodzicom oraz przyjaciołom naszego przedszkola serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc oraz wsparcie jakim nas Państwo obdarzacie każdego dnia.

           SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLA BRZOZOWA ALEJA W ŁODZI ZA SYSTEMATYCZNE ZBIERANIE MAKULATURY. DZIĘKI PAŃSTWU MOŻEMY ZAKUPIĆ MATERIAŁY DO ARTYSTYCZNYCH I KREATYWNYCH DZIAŁAŃ DZIECI.

                                                                           DZIĘKUJEMY!